آیت‌الله سلیمانی: وصیتنامه سردار دل‌ها منشور حرکت در مسیر ولایت است

نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان گفت: اقدام دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در تکریم سردار شهید سلیمانی حرکتی درخور تحسین و ستایش و وصیتنامه سردار دل‌ها منشور حرکت در مسیر ولایت است.

وصیتنامه سردار دل‌ها منشور حرکت در مسیر ولایت است

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از کاشان، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در دیدار جمعی از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان اظهار کرد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، شهید سلیمانی یک مکتب و راه است و اقدام دانشگاه آزاد اسلامی کاشان در تکریم این شهید والامقام حرکتی درخور تحسین و ستایش است.

وی با اشاره به خصوصیات ویژه این شهید عزیز عنوان کرد: وصیتنامه سردار دل‌ها منشور حرکت در مسیر ولایت است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان نیز در این دیدار با اشاره به فعالیت‌های ارزنده فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان ازجمله طرح ضیافت غدیر در اطعام ایتام و نیازمندان، بزرگداشت شهید دکتر چمران و سایر فعالیت‌های این حوزه بیان کرد: به لطف الهی کنگره شهید سلیمانی یکشنبه یازدهم مهر ماه 1400 با حضور مسئولان عالیرتبه و استادان و دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان برگزار خواهد شد.

وصیتنامه سردار دل‌ها منشور حرکت در مسیر ولایت است

محمد ناصحی افزود: در این کنگره عظیم علاوه‌بر رونمایی از کتاب ارزشمند شهید سلیمانی نوشته حجت‌الاسلام ماشاءالله صدیقی از سخنان ارزشمند نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان و هم‌رزمان شهید سلیمانی استفاده خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: برگزاری مسابقات کتابخوانی به‌ویژه از زندگی شهدای عزیز مانند کتاب «سلام بر ابراهیم» که به شرح زندگانی شهید ابراهیم هادی می‌پردازد و با حضور قابل توجه هزار و 156 نفر از دانشجویان مواجه شد، از دیگر فعالیت‌های این دانشگاه در پاسداشت مقام شهدای عزیز است که این رویه ادامه خواهد داشت و از کتاب شهود سلیمانی نیز مسابقه بزرگ کتابخوانی برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام ماشاءالله صدیقی نیز با اشاره به محتوای کتاب خاطرنشان کرد: در کتاب شهود سلیمانی به شرح کلام زیبای شهید سلیمانی که «شرط شهیدشدن شهیدبودن از قبل است» پرداخته‌ و از الگوهای عملی شهدای مدافع حرم در این کتاب ذکر کرده‌ایم.

جواد دهقانی مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان و دبیر اجرایی کنگره شهید سلیمانی هم توضیح داد: برنامه‌های متعدد فرهنگی نیز همزمان با برگزاری این کنگره در دستورکار قرار دارد که به‌زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/4103/

تاریخ:
1400/06/24
تعداد بازدید:
97
Powered by DorsaPortal