رویداد استارت‌آپی «فرش‌آپ» برگزار می‌شود

رئیس سرای نوآوری فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان گفت: برای نخستین بار در کشور رویداد استارت‌آپی «فرش‌آپ» در این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.

رویداد استارت‌آپی «فرش‌آپ» برگزار می‌شود

منصور دیاری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در کاشان اظهار کرد: برای نخستین بار در کشور و به همت سرای نوآوری فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، رویداد استارت‌آپی «فرش‌آپ» با رویکرد حل مسائل و گلوگاه‌های صنعت فرش ماشینی برگزار می‌شود.


بیشتر بخوانید:

جذب 5 هسته فناور در سرای نوآوری فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان


وی افزود: در این رویداد که در آبان و آذر 1400 برگزار می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند طرح‌ها، ایده‌ها و موضوعات نوآورانه و فناورانه خود را در زمینه چالش‌ها و راهکارهای صنعت فرش ماشینی به دبیرخانه رویداد ارسال کنند تا با برخورداری از جوایز ارزنده از خدمات و حمایت‌های این رویداد نیز بهره‌مند شوند.

رئیس سرای نوآوری فرش ماشینی گفت: حمایت مادی و معنوی سرمایه‌گذارانی از شرکت‌های معتبر فرش ماشینی کشور به‌ویژه شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی منطقه کاشان و آران و بیدگل به‌همراه کمک‌های فنی، علمی و زیرساختی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان از ظرفیت‌های ویژه این رویداد تخصصی است.

دیاری بیان کرد: سرای نوآوری فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با زیرمجموعه‌های منحصر به فردی مانند شتاب‌دهنده تخصصی، مرکز تحقیقات، آزمایشگاه تخصصی، لابراتوار طراحی فرش و مرکز رشد، مرکز مشاوره کسب و کار تخصصی، نخستین و تنها مرکز علمی، پژوهشی و فناوری صنعت فرش ماشینی میان دانشگاه‌های کشور است که فعالیت خود را از سال 1398 در واحد کاشان آغاز کرده است.

وی اظهار کرد: مرحله پایانی رویداد فرش‌آپ در «هفته پژوهش» 1400 با حضور کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، استادان و محققین و دانشجویان سراسر کشور در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی سرای نوآوری فرش ماشینی این دانشگاه به آدرس www.mmchi.ir مراجعه کنند.

رویداد استارت‌آپی «فرش‌آپ» برگزار می‌شود

انتهای پیام/4117/4062/

تاریخ:
1400/09/02
تعداد بازدید:
36
Powered by DorsaPortal