رسالت دانشجو تحصیل و مهارت‌آموزی است

رسالت دانشجو تحصیل و مهارت‌آموزی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان گفت: رسالت دانشجوی امروز تحصیل و مهارت‌آموزی است؛ چراکه آینده بازار کار مطلوب و لازمه اشتغال مطلوب، خوب درس خواندن و کسب مهارت در دوران دانشجویی است.

رسالت دانشجو تحصیل و مهارت‌آموزی است

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از کاشان، دکترمیثم عرب‌زاده در جمع دانشجویان در آیین بزرگداشت روز دانشجو با تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار اظهار کرد: آینده بازار کاری بسیار مطلوب است و لازمه اشتغال مطلوب، خوب درس خواندن و کسب مهارت در دوران دانشجویی است.(بیشتر بخوانید)

رسالت دانشجو تحصیل و مهارت‌آموزی است

وی افزود: بسیاری از صاحبان صنایع اکنون در تماس با دانشگاه خواهان نیروی کار هستند که این خود نوید بازار کاری خوب را می‌دهد به شرطی که دانشجویان قدر این ایام را بدانند و خوب درس بخوانند تا برای جامعه خود فرد مفیدی باشند.

رئیس دانشگاه آزاد کاشان بیان کرد: این دانشگاه به یاری خدا در شرایط مناسبی است و امکانات خوب نرم‌افزاری و سخت‌افزاری برای ارتقای علمی و اخلاقی دانشجویان فراهم است.

دکترعرب‌زاده با بزرگداشت شهدای دانشجو گفت: خواست رهبر معظم انقلاب از دانشجویان مطالبه‌گری و نقادی دلسوزانه است و دانشجوی ایرانی همواره خود را در خدمت مردم می‌داند.

رسالت دانشجو تحصیل و مهارت‌آموزی است

شجاعت و شهامت دانشجو می‌تواند به بسیاری از نابسامانی‌ها و مشکلات پایان دهد

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد کاشان نیز با تبریک روز دانشجو عنوان کرد: نقش دانشجو در حال و آینده کشور نقشی تعیین‌کننده است؛ چراکه شجاعت و شهامت دانشجو می‌تواند به بسیاری از نابسامانی‌ها و مشکلات پایان دهد.

رسالت دانشجو تحصیل و مهارت‌آموزی است

دکترمحمد ناصحی اضافه کرد: آرمان‌های دانشجو عبارتند از علم‌آموزی، آزاداندیشی، عدالت‌طلبی و تنها در صورت حرکت در مسیر انقلاب با تکیه بر این آرمان‌ها می‌تواند آینده درخشانی برای انقلاب اسلامی رقم بزند.

وی از دانشجویان برای شرکت در برنامه‌ها و فعالیت در کانون‌ها، انجمن‌ها و تشکل‌های دانشجویی دعوت کرد.

رسالت دانشجو تحصیل و مهارت‌آموزی است

به گزارش آنا، آیین بزرگداشت روز دانشجو با حضور مسئولان و دانشجویان دانشگاه آزاد کاشان با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع ازجمله استندآپ کمدی، سرود و طنز به همت بسیج دانشجویی و حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی در تالار غیاث‌الدین جمشید کاشانی برگزار شد و از مریم دبیری‌مفرد استاد گروه پرستاری به‌مناسبت روز پرستار با اهدای لوح سپاس و هدیه قدردانی شد.

انتهای پیام/4103/4062/

تاریخ:
1400/09/17
تعداد بازدید:
306
Powered by DorsaPortal