پیشگامی دانشگاه آزاد اسلامی در حمایت از نیازمندان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان گفت: مجمع خیرین دانشگاهی متشکل از استادان و کارکنان نیکوکار و خیّر این دانشگاه در حمایت از نیازمندان پیشگام هستند.

پیشگامی دانشگاه آزاد اسلامی در حمایت از نیازمندان

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از کاشان، دکترمیثم عرب‌زاده در دیدار امیرحسین شیخ استرکی مدیر و کارشناسان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کاشان اظهار کرد: مؤسسه خیریه «آدم» و مجمع خیرین دانشگاهی متشکل از استادان و کارکنان نیکوکار و خیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در حمایت از نیازمندان پیشگام هستند.

وی افزود: به لطف الهی و با توجه به روحیه نیک‌اندیشی و خیرخواهی مردم کاشان دستگیری از مستمندان و نیازمندان سرلوحه کار آنان است که نمونه عینی آن کمک‌های نوع‌دوستانه مردم در جریان بیماری کرونا و ... تجلی پیدا کرد.(بیشتر بخوانید)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی نهاد غیردولتی و غیرانتفاعی بوده و با وجود بالانبودن شهریه تحصیل در این مجموعه علمی، این دانشگاه همواره کمک به دانشجویان پیشگام است.

پیشگامی دانشگاه آزاد اسلامی در حمایت از نیازمندان

دکترعرب‌زاده اضافه کرد: تخفیف و تقسیط شهریه و اعطای وام‌های شهریه، ازدواج و... از دیگر برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای علاقه‌مندان به تحصیل است.

انعقاد تفاهم‌نامه واحد کاشان با کمیته امداد برای افزایش همکاری

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کاشان نیز گفت: تفاهم‌نامه‌ای که بین مدیران ارشد دانشگاه آزاد اسلامی و کمیته امداد امام خمینی(ره) منعقد شده زمینه‌های همکاری طرفین را در شهرستان هموار کرده است.

امیرحسین شیخ استرکی ادامه داد: همه دستگاه‌های اجرایی در شهر باید به مسئولیت اجتماعی خود به نحو شایسته عمل کنند تا از جامعه محرومیت‌زدایی شود.

وی بیان کرد: برخی تسهیلات خوداشتغالی به دانش‌آموختگان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و برخی از نیازمندانی که شرایط پرداخت شهریه را ندارند، اعطا می‌شود.

تاریخ:
1400/09/22
تعداد بازدید:
261
Powered by DorsaPortal