افزایش 15 درصدی جذب دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان از افزایش 15 درصدی جذب دانشجو در این واحد دانشگاهی خبر داد.

افزایش 15 درصدی جذب دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از کاشان، دکترحسین خوشدل معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در نشستی با مشاوران تحصیلی مدارس شهرستان کاشان با ارائه گزارشی از رشد 15 درصدی نودانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در مقایسه با سال تحصیلی گذشته خبر داد و اظهار کرد: با طرح‌هایی مانند پویش برخی رشته‌ها در این واحد دانشگاهی مانند نساجی مجدداً احیا شده است.

ظرفیت واحد کاشان پاسخگوی متقاضیان تحصیل در دانشگاه است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان نیز گفت: ظرفیت مجموعه دانشگاه‌های شهرستان کاشان را برای تحصیل دانش‌آموزان در شهر خود معرفی کنید.(بیشتر بخوانید)

دکترمیثم عرب‌زاده با بیان قابلیت‌های عظیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان عنوان کرد: زیرساخت این واحد دانشگاهی با توجه به قدمت رشته، استادان، امکانات برجسته آزمایشگاهی و کارگاهی فرصت مناسبی را در اختیار مشتاقان تحصیلات عالی قرار داده است.

وی توضیح داد: امکانات رشته‌هایی از قبیل علوم آزمایشگاهی و پرستاری در استانداردهای وزارت بهداشت بوده و به‌تازگی سه نفر به مجموعه اعضای هیئت علمی رشته پرستاری اضافه شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان از مشاوران خواست با معرفی امکانات زیرساخت دانشگاه‌ها، داوطلبان را به تحصیل در دانشگاه مطلوب ترغیب کنند.

به گزارش آنا در پایان این نشست مشاوران حاضر به بیان نظر و دیدگاه‌های خود درباره پذیرش دانشجو پرداختند. حضور استادان دانشگاهی در مدارس برای معرفی رشته‌ها و ظرفیت دانشگاه، توسعه رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی، تسهیل زمینه‌های ارتباط دانشگاه با صنعت و... ازجمله موارد مطروحه مشاوران در این نشست بود.

انتهای پیام/4121/4062/

تاریخ:
1400/09/23
تعداد بازدید:
243
Powered by DorsaPortal