دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

کاشان، بلوار قطب راوندی، خیابان استادان 03155540055

۱۴۰۰ جمعه ۲۸ خرداد
logo titlefa title
home
1400/03/01 نادیده انگاشتن فریضه امر به معروف و نهی از منکر نهاد خانواده را دچار معضل می‌کند
نادیده انگاشتن فریضه امر به معروف و نهی از منکر نهاد خانواده را دچار معضل می‌کند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان عنوان کرد: نادیده انگاشتن فریضه امر به معروف و نهی از منکر نهاد خانواده را دچار معضل می‌کند.

نادیده انگاشتن فریضه امر به معروف و نهی از منکر نهاد خانواده را دچار معضل می‌کند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کاشان، میثم عرب‌زاده در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با معاونت اجتماعی و ادارات ستاد امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان گفت: اگر عامل به دستورات دین مبین اسلام درباره فریضه امر به معروف و نهی از منکر باشیم با آسیب‌های جدی مواجه نمی‌شویم.

وی اضافه کرد: دانشگاه‌ها، ادارات و سایر نهادهای شهر کاشان باید از هر جهات زیبنده عنوان «دارالمؤمنین» باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با اشاره به معضلات جامعه به‌خصوص نهاد مقدس خانواده با نادیده گرفتن و عمل نکردن به فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد: باید با برگزاری منظم نشست‌های کاربردی، ارائه سیاست‌های تشویقی، رعایت مصادیق امر به معروف مانند حجاب، راهنمایی موارد احتمالی منکرات به مراکز مشاوره‌ای گام‌های خوبی برداریم.

معاون اجتماعی و ادارات ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کاشان نیز با ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه‌های این ستاد عنوان کرد: دانشگاه‌ها به‌عنوان مراکز علمی و فرهنگی با ارتباط مطلوب با خانواده‌ها می‌توانند گام‌های ارزشمندی در این باره بردارند.

روح‌الله صنعتکار با اشاره به وضعیت مطلوب دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با داشتن مسئولان ارزشی و بدنه انقلابی یادآور شد: نباید به وضع موجود قانع باشیم و همگان با تلاش و تدبیر در راه ارتقای وضعیت اخلاقی جامعه به‌خصوص دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی حرکت کنیم.

انتهای پیام/4078/پ

تعداد بازدید: 177
کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان میباشد.
Powered by DorsaPortal