دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

کاشان، بلوار قطب راوندی، خیابان استادان 03155540055

۱۴۰۰ جمعه ۲۸ خرداد
logo titlefa title
home
1400/03/05 شهیدان ستارگان فروزان بشریت برای همه دوران‌ها هستند
شهیدان ستارگان فروزان بشریت برای همه دوران‌ها هستند

فرماندار کاشان گفت: شهدا مانند چراغی راهنما برای هدایت و راهنمایی مدیران و مسئولان در خدمت به مردم و ستارگان فروزان بشریت برای همه دوران‌ها هستند.

شهیدان ستارگان فروزان بشریت برای همه دوران‌ها هستند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کاشان، علی‌اکبر مرتضایی در مراسم بزرگداشت سالروز فتح خرمشهر در جوار سه شهید گمنام مدفون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با حضور استادان، کارکنان و دانشجویان و سایر مسولان شهری گفت: شهدا مانند چراغی راهنما برای هدایت و راهنمایی مدیران و مسئولین در خدمت به مردم هستند.

وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین وصایای شهدا خدمت به مردم بوده است، ابراز کرد: عمل به وصیت شهدا در خدمت صادقانه به مردم ادای دین کوچکی به آرمان‌ها و اهداف شهداست.

فرماندار ویژه کاشان گفت: عزت و اقتدار کنونی مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی مدیون ایثار و فداکاری‌های شهداست و آنان با نثار خون خود این امنیت را برای مردم ایران تضمین کردند.

شهیدان ستارگان فروزان بشریت برای همه دوران‌ها هستند

مرتضایی یکی از مهم‌ترین اهداف دشمن و نظام سلطه در جنگ فرهنگی علیه مردم و جوانان ایران اسلامی را کم‌رنگ کردن فرهنگ ایثار و شهادت میان مردم به‌ویژه جوانان دانست و افزود: شهدا حتی در شهادت خود نیز درس زندگی به مردم آموزش دادند و به همین دلیل مقام شامخ شهدا برای همه افراد با هر طیف و فکر و عقیده‌ای قابل احترام است.

وی با تشکر از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برای انجام فعالیت‌های شاخص فرهنگی گفت: عملکرد این دانشگاه میان مراکز آموزش عالی شهرستان کاشان ممتاز و الگوست.

در این مراسم با حضور فرماندار، میثم عرب‌زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کاشان و سایر مسئولان با تقدیم هدیه از خانواده شهید سیدحسین مصطفوی استرکی شهید فتح خرمشهر تجلیل شد.

به گزارش آنا، گلباران و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام، اجرای ورزش باستانی و زورخانه و شعرخوانی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود که به همت امور ورزشی وتربیت بدنی حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی و هیئت دانشجویی علمدار کوثر این دانشگاه برگزار شد.

انتهای پیام/4117/4062/

تعداد بازدید: 175
کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان میباشد.
Powered by DorsaPortal