دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

کاشان، بلوار قطب راوندی، خیابان استادان 03155540055

۱۴۰۰ جمعه ۲۸ خرداد
logo titlefa title
home
1400/03/19 28 خرداد برگ زرین دیگری بر کارنامه انقلاب اسلامی می‌افزاید
28 خرداد برگ زرین دیگری بر کارنامه انقلاب اسلامی می‌افزاید

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان عنوان کرد: امیدواریم حضور پرشور و شعور ملت ایران در انتخابات 28 خرداد برگ زرین دیگری به کارنامه پرافتخار انقلاب اسلامی اضافه کند.

28 خرداد برگ زرین دیگری بر کارنامه انقلاب اسلامی می‌افزاید

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از کاشان، دکترمیثم عرب‌زاده در نشست هم‌اندیشی «انتخابات و نقش حضور مردم» که با حضور کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار شد، گفت: در شرایط بسیار حساسی قرار داریم و حضور آگاهانه و انتخاب اصلح مسئله بسیار مهمی است که براساس شاخص‌های مطلوب مدنظر معمار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری باید سرلوحه قشر فرهیخته و دانشگاهی قرار گیرد تا از ارائه الگوهای غیراصولی و نامناسب توسط عده‌ای معلوم‌الحال به جامعه جلوگیری شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان اضافه کرد: امیدواریم با حضور با شور و شعور ملت ایران انتخابات 28 خرداد برگ زرین دیگری به کارنامه پرافتخار انقلاب اسلامی اضافه کند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان هم گفت: نظام جمهوری اسلامی محصول خون شهیدان والامقام همچون سردار قاسم سلیمانی است و به یکایک مردم تعلق دارد.

انقلاب اسلامی پشتوانه مردمی دارد

دکترمحمد ناصحی متذکر شد: در نگاه شهید سلیمانی جمهوری اسلامی مانند حرم است که اگر خدای ناکرده کوچک‌ترین آسیبی ببیند، موجب واردشدن خسارات زیادی به اسلام عزیز می‌شود؛ بنابراین وظیفه داریم برای قوام این نظام تلاش کنیم.

کارشناس مسائل استراتژیک نیز در این نشست با بیان اینکه انقلاب و نظام ما پشتوانه مردمی دارد و با رأی مردم پیروز شده است، تبیین کرد: مردم ایران مقابل مشکلات و دشمنان اسلام ایستاده‌اند و اگر حضور مردم همیشه در صحنه نبود امروز اثری از انقلاب باقی نمانده بود؛ بنابراین بیش از هر زمان دیگری نیاز به حضور همگانی مردم در انتخابات است.

روح‌الله صنعتکار تأکید کرد: دشمنان همواره برای ایجاد اختلاف و تفرقه بین مردم تلاش کرده و قصد دارد از سلیقه‌های مختلف و شخصیت‌های مختلف جامعه به نفع خود استفاده کند، اما مردم با حضور در انتخابات می‌توانند دشمنان را مأیوس کنند.

به گفته وی با شرکت در انتخابات برای آینده نظام تصمیم خواهیم گرفت؛ چراکه مردم می‌دانند با حضور در انتخابات می‌توانند در تصمیمات جامعه تأثیرگذار باشند.

این کارشناس مسائل استراتژیک تشریح کرد: شرکت در انتخابات حق است، چراکه با رأی مردم است که آینده خود، جامعه و خانواده خود را می‌سازند و در قبال اسلام، انقلاب و خون شهدا مسئول هستیم.

صنعتکار، انتخابات را دخالت و تصمیم‌گیری برای حاکمیت دانست و عنوان کرد: نباید به موضوع انتخابات بی‌تفاوت باشیم و دراینصورت است که به ماندن و چگونه زیستن خود اهمیت داده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه انتخابات از نعمت‌هایی است که پس از انقلاب اسلامی مردم از آن بهره برده‌اند، توضیح داد: شرکت در انتخابات یک تکلیف شرعی است و مکلف هستیم تا سرنوشت خود را تعیین کنیم.

انتهای پیام/4078/4062/

تعداد بازدید: 219
کلیه حقوق این پایگاه، متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان میباشد.
Powered by DorsaPortal